loading...

سایت تفریحی کمپین ::: Campin.Ir

استقلال تهران2 سیاه جامگان مشهد1 X نتیجه دیدار استقلال و سیاه جامگان X ترکیب استقلال تهران X ورزشگاه ثامن مشهد X برد استقلال مقابل سیاه جامگان مشهد . لیگ برتر

ثبت شده در ساماندهی

http://up.campin.ir/up/albom/Pictures/5/www.campin.ir.jpg

آخرین ارسال های انجمن
admin بازدید : 2039 پنجشنبه 08 مرداد 1394 نظرات (0)

گزارش کامل و حواشی دیدار استقلال و سیاه جامگان مشهد

استقلال تهران در اولین دیدار لیگ برتر فوتبال در سال 94 - 94 موفق شد در

ورزشگاه ثامن مشهد به بردی ارزشمند دست پیدا کند ...

به گزارش "ورزش سه"، با گزارش زنده این دیدار با ما همراه باشید.

استادیوم: ثامن مشهد تماشاگر: 20 هزار نفر
داور: احمد صالحی کمک داوران: محمدرضا ابوالفضلی و سعید قاسمی

سیاه جامگان: محسن فروزان، تیزرو، میثم حسینی، سالار افراسیابی(60 امید سینک)، سعید مهدی پور، میلان یوانوویچ، احمد کامدار، محسن دلیر، غلامرضا عنایتی(83 حسین زامهران)، مصطفی احمدی و پیمان میری
سرمربی: رسول خطیبی

استقلال تهران: مهدی رحمتی، روزبه چشمی، محمدرضا خرسندنیا، امید ابراهیمی، جاسم کرار(80 فرشید اسماعیلی)، آرش برهانی(86 علیرضا رمضانی)، سجاد شهباززاده، جابر انصاری، محمدامین حاج‌محمدی، میثم مجیدی و محسن کریمی(76 بهنام برزای)
سرمربی: پرویز مظلومی

 


شرح گلها :
سیاه جامگان 0 استقلال یک: (دقیقه 37، سجاد شهباززاده): ارسال زیبای آرش برهانی به درون محوطه را سجاد شهباززاده بدون مزاحمت به هوا برخواست و با ضربه سر درون دروازه فروزان قرار داد تا اولین گل لیگ را به نام خود ثبت کند.

سیاه جامگان 1 استقلال 1 : (دقیقه 63، رضا عنایتی): پرتاب اوت بلند از جناح راست و دخالت مهاجم سیاه جامگان توپ را مقابل پای رضا عنایتی انداخت و او با نوک پا اولین گل فصل تیمش را وارد دروازه رحمتی کرد.
البته با شادی گلی که علیرضا نقی زاده انجام داد همه به اشتباه فکر کردند او زننده گل سیاه جامگان بوده است اما در حرکت آهسته تقریباً مشخص شد عنایتی کمی زودتر از او توپ را وارد دروازه حریف کرده است.

سیاه جامگان یک استقلال 2: (دقیقه 75، سجاد شهباززاده): استقلال در ضد حمله موفق شد روی تیزهوشی و حرکت ترکیبی برزای و شهباززاده گل دوم را به ثمر برساند. پاس در عمق برزای برای شهباززاده این بازیکن را با فروزان تک به تک کرد تا او دومین گل خود و تیمش را به ثمر برساند.

شرح نیمه اول:
سیاه جامگان که اولین فصل حضورش در لیگ برتر را تجربه می کند در افتتاحیه لیگ برابر استقلال قرار گرفت و تنها در دقایق ابتدایی با توجه به میزبانی بر حریف خود مسلط بود.
در ادامه شاگردان پرویز مظلومی نبض بازی را در دست گرفتند و با استفاده از ضعف مدافعان کناری این تیم توپ های زیادی را روی دروازه سیاه جامگان فرستاد و روی یکی از این توپ ها نیز شهباززاده موفق شد دروازه فروزان را فتح کند و اولین گلزن لیگ پانزدهم لقب گیرد.
استقلال بعد از این گل که در دقیقه 37 به دست آمد بار دیگر صاحب موقعیت های دیگری شد تا اختلاف گل را بیشتر کند اما بی دقتی مهاجمان این تیم مانع از ثبت گل های بعدی این تیم شد و بازی با همان تک گل در نیمه اول به پایان رسید.
رسول خطیبی که در دقایق پایانی از عملکرد شاگردانش ناراضی بود مطمئنا آنها را از نظر روانی آماده 45 دقیقه دوم خواهد کرد تا شاید موفق به کسب امتیاز از حریف قدرتمند خود شود.

دقایق حساس :

دقیقه یک: اولین خطر روی دروازه استقلال را رضا عنایتی به وجود آورد و با هجوم به عمق دفاع این تیم چشمی و رحمتی را با مشکل مواجه کرد که رحمتی زودتر از مهاجم سیاه جامگان توپ را از آن خود کرد.
دقیقه 3: فرار رضا عنایتی پشت مدافعان استقلال را سعید قاسمی، کمک داور این دیدار آفساید اعلام کرد و اعتراض کاپیتان سیاه جامگان را در پی داشت.
دقیقه 6: بار دیگر فرار سیاه جامگان پشت محوطه جریمه و این بار هم رحتمی زودتر از دلیر صاحب توپ شد.
دقیقه 9: ارسال استقلال ها در محوطه شش قدم را محسن کریمی با اختلاف به بالای دروازه زد تا بهترین فرصت آبی پوشان از دست برود.
دقیقه 13: پرتاب اوت کامدار درون محوطه جریمه با دخالت مدافعان استقلال با کمترین اختلاف از بالای دروازه به کرنر برای سیاه جامگان تبدیل شد.
دقیقه 17: شوت از پشت محوطه جریمه جابر انصاری را محسن فروزان دفع کرد و در ادامه با توجه به مصدومیت برهانی آن را به بیرون زد.
دقیقه 29: فرار جابر انصاری پشت محوطه جریمه، این بازیکن را با محسن فروزان تک به تک کرد اما ضربه این بازیکن با واکنش فوق العاده گلر سیاه جامگان دفع شد تا تماشاگران همچنان در حسرت تماشای اولین گل لیگ پانزدهم بمانند.
دقیقه 40: اشتباهات مدافعان سیاه جامگان باعث شده تا مهاجمان استقلال فرصت های خوبی برای گلزنی به دست آورند و این بار شهباززاده با فرار درون محوطه جریمه با فروزان تک به تک شد که ضربه اش را به بالای دروازه فرستاد.
دقیقه 41: شانس دیگر گلزنی برای مهاجمان استقلال ساخته و پرداخته شد که این بار انصاری موفق نشد ضربه اش را به خوبی به سمت دروازه بزند. روی اشتباه کامدار، این مهاجم صاحب توپ شد و در موقعیتی عالی اقدام به ارسال پاس زمینی درون شش قدم کرد که کسی نتوانست از این موقعیت استفاده کند.
دقیقه 44: مهاجمان استقلال در میان اشتباهات مدافعان سیاه جامگان جناح چپ و راست این تیم را از آن خود کرده اند و با ارسال های پیاپی به دنبال گل دوم هستند. این بار انصاری صاحب توپ شد و از سمت راست توپش را درون محوطه جریمه فرستاد که ضربه کرار با اختلاف به بیرون رفت.
دقیقه 48: مهدی رحمتی با توجه به اینکه تیمش از حریف پیش بود اقدام به اتلاف وقت کرد که صالحی او را با کارت زرد جریمه کرد.
دقیقه 50: اشتباه مدافعان سیاه جامگان در آفساید گیری موقعیت خوبی برای انصاری ایجاد کرد که این بازیکن موفق به استفاده از آن نشد.
دقیقه 51: آرش برهانی با دریبل چند بازیکن در جناح راست پیش رفت و در موقعیتی مناسب توپ را به محوطه جریمه فرستاده که کرار به این توپ نرسید تا آه از نهاد برهانی بلند شود.
دقیقه 52: اشتباه بازیکن سیاه جامگان نزدیک بود یک گل به خودی به نام این تیم کند که کامدار روی خط دروازه توپ را برگشت داد.
دقیقه 67: ارسال بازیکنان سیاه جامگان با دخالت مدافع استقلال در دهانه دروازه برگشت داده شد تا شاگردان رسول خطیبی در زدن گل دوم ناکام بمانند.
دقیقه 69: برهانی که در یکی از بهترین روزهای خود قرار دارد ارسال دیگری را درون محوطه جریمه انجام داد که پاس خوب او را شهباززاده نتوانست وارد دروازه کند.
دقیقه 71: پیمان میری با جا گذاشتن مدافع مستقیم خود وارد محوطه جریمه شد و ضربه اش را به سمت دروازه زد که مهدی رحمتی آن را به کرنر فرستاد.
دقیقه 72: اشتباه دیگری از مدافعان سیاه جامگان در آفسایدگیری باعث شد که کریمی صاحب توپ شود اما ضربه ناقص این مهاجم جوان به راحتی در اختیار فروزان قرار گرفت.

بهترین بازیکن: سجاد شهباز زاده مرد دو گله استقلال موثرترین بازیکن میدان بود اما آرش برهانی نیز نمایش قابل توجهی داشت. در بین بازیکنان سیاه جامگان هم احمد کامدار و امید سینک عالی کار کردند.

شهباززاده در نیمه اول روی یک ضربه سر با پاس برهانی و در نیمه دوم با ضربه ای از فاصله نزدیک در فضای پشت دفاع حریف خود را دو گله کرد.
 


نکته جالب اینکه او پس از مدت ها دوباره به عنوان مهاجم نوک استقلال فعالیت می‌ کرد. به نظر می‌ رسد پرویز مظلومی باید به این بازیکن اعتماد کند و او را در پست مورد علاقه اش به میدان بفرستد.

اتفاق ویژه: محسن فروزان دروازه بان سیاه جامگان در ابتدای بازی از دست دادن با مهدی رحمتی خودداری کرد.

 

دانلود ویدیوهای بازی

دانلود کلیپ گل اول بازی - سجاد شهباز زاده

دانلود کلیپ گل دوم بازی - نقی زاده

دانلود کلیپ گل سوم بازی - سجاد شهباز زاده

دانلود کلیپ خلاصه بازی استقلال و سیاه جامگان مشهد

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
درباره ما
Profile Pic
سایت تفریحی کمپین با آدرس www.campin.ir در سال 1394 با هدف ایجاد مکانی سالم در فضای مجازی شروع به کار کرد. امیدواریم با حمایت از سایت کمپین به پیشرفت ما کمک کنید و انگیزه ما را برای فعالیت افزایش دهید. منتظر نظرات خوبتان هستیم.
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نویسندگان
  آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 860
 • کل نظرات : 298
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 101
 • آی پی امروز : 29
 • آی پی دیروز : 27
 • بازدید امروز : 327
 • باردید دیروز : 44
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 908
 • بازدید ماه : 327
 • بازدید سال : 15,580
 • بازدید کلی : 3,937,430
 • کدهای اختصاصی
  اخبار جدید,عکس جدید بازیگران,اس ام اس,بیوگرافی,کلیپ جدید,آهنگ,فیلمسایت تفریحی کمپین | Campin.IR|.سایت عاشقانه,سرگرمی,خنده دار,ضد دختر,ضد پسر,مجله خبری,تفریحی,پرتال تفریحی,پرتال سرگرمی,پاتوق خنده,عکس های بازیگران,عکس های خنده دار,عکس های عاشقانه,اخبار سینما,اس ام اس جدید,مدل لباس,آرایش,فال و طالع بینی,پزشکی,ازدواج,رژیم و تغذیه,مطالب طنز.بزرگترین سایت تفریحی و سرگرمی ایرانی , اخبار ایران و جهان , بیوگرافی , ورزش , شعر , فال , لطيفه هاي خنده دار , مذهبی , عکس خنده دار و دوربین مخفی.کدهای پیشواز جدید ایرانسل و همراه اول.