loading...

سایت تفریحی کمپین ::: Campin.Ir

X شهاب عباسی X برنامه دست به نقد X آیتم هندوانه دست به نقد X عکس های پشت صحنه دست به نقد X دانلود برنامه دست به نقد X کلیپ قسمت های دست به نقد .شوخی با خندوانه

ثبت شده در ساماندهی

http://up.campin.ir/up/albom/Pictures/5/www.campin.ir.jpg

آخرین ارسال های انجمن
admin بازدید : 647 چهارشنبه 01 مهر 1394 نظرات (0)

عکس های پشت صحنه آیتم خندوانه برنامه دست به نقد

عکس های جدید + مصاحبه با کارگردان دست به نقد

::::

گفتگو با شهاب عباسی کارگردان دست به نقد

:::

 

شهاب عباسی نویسنده و کارگردان سریال "دست به نقد" در گفت و گویی که چندی پیش  با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری میزان داشت درباره حذف برخی از آیتم‌هاو تصویربرداری کار در سوله‌ای در بوستان ولایت گفت: تصويربرداری مجموعه تلويزيونی "دست به نقد"به کارگردانی مشترک من و سياوش مفيدی همچنان در لوکيشن ثابت خود و در سوله ای در بوستان ولايت در حال پيگيری است.

 
عباسی تصریح کرد:در کنار آیتم‌های ثابت مجموعه از جمله" ورزش و مردم" ،" خانه سالمندان "، "استندآپ"، "زايشگاه"،"کارخانه"، "اتوبوس"،"قندپهلو"، "کارمند"، "ايست‌مطبوعاتی"، "مرده شورخونه" آیتم جدیدی تحت عنوان "شوخی با برنامه های مهم تلویزیون"نیز به این مجموعه اضافه شده است که در این آیتم با برنامه های پرمخاطب تلویزیون از جمله "خندوانه" نیز شوخی شده است. یزدان فتوحی نیز جزو بازیگرانی است که اخیراً به کار اضافه شد.
 
تهیه کننده "دست به نقد" ادامه داد: نکته مهم اینکه شوخی با برنامه"ورزش و مردم"یکی از آیتم های مهم این مجموعه است که به دلیل اعتراضی که به آن وارد شد، از مجموعه حذف شده است و چند روزی می شود که در حال ضبط آیتم "هندوانه" هستیم.

خبرگزاری میزان به بهانه ضبط آیتم "هندوانه" به پشت صحنه این برنامه رفته و گزارش تصویری را تهیه کرده است که در زیر مشاهده می کنید :