loading...

سایت تفریحی کمپین ::: Campin.Ir

X نتیجه دیدار استقلال تهران و سپاهان اصفهان X استقلال سه سپاهان صفر X استقلال 3 سپاهان 0 X برد سه گله استقلال مقابل سپاهان X شکست سپاهان اصفهان مقابل استقلال X

ثبت شده در ساماندهی

http://up.campin.ir/up/albom/Pictures/5/www.campin.ir.jpg

آخرین ارسال های انجمن
admin بازدید : 100 دوشنبه 04 آبان 1394 نظرات (1)

استقلال تهران 3 - سپاهان اصفهان 0

برد سه بر سفر استقلال تهران مقابل سپاهان اصفهان در هفته دهم لیگ برتر

به گزارش "ورزش سه"، دو تیم بالانشین استقلال و سپاهان، پس از تساوی در بازی های هفته نهم خود امروز در حالی به مصاف یکدیگر می روند که دو امتیاز اختلاف را بین خود می بینند بنابراین علاوه بر رقابت سنتی که بین این دو تیم همیشه در جریان بوده، تیم پیروز این بازی می تواند خود را به عنوان صدرنشین یک سوم ابتدایی لیگ پانزدهم معرفی کند. البته تقابل بهترین خط حمله لیگ و سومین خط دفاعی نیز، از نکات جذاب این بازی دو تیم است که باید دید استقلالی ها می توانند به گلزنی های خود ادامه دهند و یا سپاهانی ها به گل نخوردن های خود.


هفته دهم لیگ برتر، دوره پانزدهم، ورزشگاه فولادشهر، تعداد تماشاگر:9400
داور: شاهین حاج بابایی کمک ها: آرمان اسعدی، تورج عیوض محمدی

سپاهان اصفهان:
شهاب گردان، عبداله کرمی، هادی عقیلی، حبیب گردانی، فوضیل موسی‎اف(محرم نویدکیا 55)، حسین فاضلی(پاپی 61)، محمد روشندل، علی کریمی، رسول نویدکیا، مهدی شریفی و محمدرضا خلعتبری
سرمربی: حسین فرکی

استقلال تهران:
مهدی رحمتی، میلاد فخرالدینی، هرائر مگویان، حنیف عمران‌زاده، میثم مجیدی، محمدرضا خرسندنیا، امید ابراهیمی، یعقوب کریمی(محسن کریمی 60)، فرشید اسماعیلی(بهنام برزای 62)، جابر انصاری و سجاد شهباززاده(کرار جاسم 85)
سرمربی: پرویز مظلومی

 


اخطار:
سپاهان - موسی‌اف(30)
استقلال - امید ابراهیمی(92)

شرح گل:
صفر ـ 1 (استقلال): فرشید اسماعیلی بازیکن تازه وارد استقلال با شوتی از فاصله 35 متری دروازه شهاب گردان را باز کرد. اسماعیلی روی حمله سریع استقلال و دفع با سر گردان در پشت محوطه جریمه از بیرون او استفاده کرد و با یک ضربه سرضرب و زیبا دروازه زرد‌پوشان را باز کرد. روی این گل اشتباه مدافعان سپاهان و گردان کاملا مشهود بود.
صفر ـ 2 (استقلال): اشتباه عجیب عبدالله کرمی و لو رفتن توپ پشت محوطه جریمه با فرار یعقوب کریمی همراه شد و سانتر زیبای این بازیکن با ضربه سر عالی جابر انصاری تبدیل به دومین گل استقلال شد.
صفر ـ 3 (استقلال): باز هم یک جوان دیگر که اولین گل خود را برای استقلال به ثمر می‌ رساند باز هم یک جوان دیگر دروازه سپاهان را گشود. این بار بهنام برزای با پاس عرضی سجاد شهباززاده روی خط شش قدم با ضربه قاطع دروازه گردان را باز کرد. روی این گل باز هم عبدالله کرمی که در مهار شهباززاده عاجز بود بیشترین تقصیر را داشت.شرح بازی نیمه اول:

تک گل فرشید اسماعیلی بازیکن جوان و تازه وارد استقلال روی حرکت اشتباه شهاب گردان و حسین فاضلی مهمترین اتفاق بازی استقلال و سپاهان در نیمه اول بود. این مسابقه با کیفیت فنی نه چندان جالب توجه کاملا پربرخورد و خشن پیش رفت و دو تیم به جز موقعیت هایی که روی ارسال ها روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند، کمتر موفق به خلق موقعیت شدند. سپاهان با کارهای ترکیبی به دنبال نزدیک شدن به دروازه استقلال بود اما بلاک که کاملا عقب بازی می‌ کرد و هوشیار بود، هرگز اجازه خودنمایی به مهدی شریفی و محمدرضا خلعتبری را نداد تا آنها از فاصله دورتری اقدام به فعالیت برای ایجاد موقعیت روی دروازه آبی ها کند. در این نیمه نمایش میثم مجیدی دفاع چپ استقلال بیش از بقیه به چشم آمد ضمن اینکه سپاهانی ها با جدایی حاج‌صفی هنوز نتوانستند بازیکنی را جایگزین این ستاره باارزش ملی‌پوش خود کنند؛ بازیکنی که بخش مهمی از توان هجومی سپاهان را روی دوش خود داشت. سپاهان در نیمه دوم با استفاده از محرم نویدکیا به دنبال فروریختن دروازه استقلال است و استقلال نیز چشم به حملات سریع و سرعت عمل بازیکنانی مثل شهباززاده و جبار انصاری دارد که در نیمه اول نمایش جالب توجهی نداشتند.
دقایق حساس دیدار استقلال و سپاهان:

دقیقه 1: جابر انصاری با نفوذ به محوطه جریمه آبی‌پوشان از فاصله 10 متری ضربه خود را با پای راست به اوت زد.
دقیقه 2: استقلالی‌ها که بازی را تهاجمی آغاز کرده اند در دومین دقیقه صاحب اولین کرنر شدند که این کرنر خطرناک را شهاب گردان مهار کرد.
دقیقه 4: شوت فوضیل موسی‌اف از پشت محوطه جریمه با شیرجه مهدی رحمتی راهی به دروازه استقلال نیافت.
دقیقه 4: مانور محمدرضا خلعتبری از سمت چپ و سانتر خطرناک او با ضربه سر بازیکنان استقلال به کرنر رفت.
دقیقه 10: سانتر تماشایی محمدرضا خلعتبری به دهانه دروازه استقلال با ضربه سر مهدی شریفی که مزاحمت مجیدی را کنار خود داشت به شکل خطرناکی از کنار دروازه رحمتی به اوت رفت.
دقیقه ۱۲: ضربه پای چپ مهدی شریفی از فاصله ۱۰ متری توسط سیدمهدی رحمتی مهار شد.
دقیقه 19: فرار مهدی شریفی به محوطه جریمه استقلال با تکل بلند مهدی رحمتی خنثی شد.
دقیقه 23: لایی یعقوب کریمی به مدافعان سپاهان ورزشگاه را به وجد آورد.
دقیقه 23: مهدی شریفی که تکل خطرناکی روی پای میثم مجیدی زده بود، از دریافت یک کارت زرد گریخت.
دقیقه 25: شوت علی کریمی با پای راست از فاصله 18 متری با اختلاف از روی دروازه رحمتی به اوت رفت.
دقیقه 30: پس از آنکه شاهین حاج بابایی حرکات امید ابراهیمی روی هافبک های سپاهان را خطا تشخیص نداد، فوزیل موسی‌اوف که ابراهیمی روی اعصابش بود از جای خود بلند شد و با ضربه محکم هافبک دفاعی آبی‌پوشان را نقش بر زمین کرد و یک کارت زرد گرفت. این حرکت برای دقایقی جو بازی را به هم ریخت.
دقیقه 35: ضربه سر خطرناک عبدالله کرمی با کمتری فاصله از کنار دروازه استقلال به اوت رفت تا بهترین بخت سپاهان روی یک ضربه ایستگاهی به هدر برود.
دقیقه 37: سانتر خلعتبری و ضربه شریفی با فاصله زیاد از کنار دروازه رحمتی به اوت رفت.
دقیقه 42: سانتر بلند میثم مجیدی از جناح چپ و ضربه سر خطرناک جابر انصاری با دفع شهاب گردان راهی به دروازه سپاهان نیفتاد. این مهمترین خطری است که استقلالی ها در نیمه اول روی دروازه سپاهانی ها ایجاد کرده اند.
دقیقه 44: ضربه سر مهدی شریفی از روی کرنر ارسالی از جناح چپ به اختلاف از روی دروازه استقلال به اوت رفت.
دقیقه 51: محمدرضا خرسندنیا با یک شوت از راه دور از فاصله 25 متری که با اختلاف کمی از بالای دروازه سپاهان به اوت رفت اولین موقعیت خطرناک نیمه دوم را خلق کرد.
دقیقه 55: محرم نویدکیا وارد زمین شد تا شاید شرایط سپاهان را که با دو گل از حریف عقب است تغییر بدهد.
دقیقه 58: در پی درگیری حسین فاضلی و میلاد فخرالدینی درگیری شدیدی در کناره زمین به وجود آمد. روی این صحنه داور می‌ توانست فخرالدینی را به دلیل ضربه عمدی به پای مدافع چپ سپاهان اخراج کند. با خودداری حاج بابایی از این کار دو تیم در فرار از کارت قرمز به تساوی رسیدند. فوزیل موسی‌اف هم می‌ توانست در نیمه اول از زمین اخراج بشود.
دقیقه 63: ارسال روشندل با ضربه مگویان به کرنر رفت.
دقیقه 66: فرار و سانتر خطرناک بهنام برزای با دخالت شهاب گردان.
دقیقه 71: سپاهان که با ورود محرم نویدکیا حملات دامنه داری را روی دروازه استقلال انجام می‌دهد قادر به موقعیت خطرناک روی دروازه حریف نیست.
دقیقه 72: سانتر عالی بهنام برزای با تکل فداکارانه عبدالله کرمی از مقابل پای انصاری گذر کرد تا استقلال به گل سوم نرسد.
دقیقه 73: کرنر ارسالی از جناح چپ توسط انصاری با قیچی میثم مجیدی از کنار دروازه گردان به اوت رفت.
دقیقه 74: ضربه سر مهدی شریفی باز هم با اختلاف از روی دروازه استقلال به اوت رفت.
دقیقه 76: ضربه علی کریمی روی پاس پاپی از فاصله نزدیک با شیرجه مهدی رحمتی به کرنر فرستاده شد.
دقیقه 81: محمدرضا خلعتبری با نفوذ به محوطه جریمه و ضربه محکم از گوشه محوطه شش قدم دوئل تک به تک را به مهدی رحمتی باخت.
دقیقه 86: استقلال باز هم روی یک ضدحمله می‌ توانست دروازه سپاهان را باز کند. این بار پاس عالی شهباززاده به برزای او را با گردان تک به تک کرد و مهاجم آبادانی آبی‌پوشان با وجود دربیل گردان توپ را به بالای دروازه حریف زد تا استقلال نتواند برای چهارمین در این بازی شادی کند.

 حاشیه های بازی استقلال تهران و سپاهان اصفهان:

* پیش از شروع باری به مناسبت بازی ایام ماه محرم در استاذیوم فولاد شهر مراسم مداحی برگزار شد.
* خسرو حیدری بازیکن مصدوم استقلال پیش از شروع بازی با عوامل استادیوم فولاد شهر عکس سلفی انداخت.
* پیش از شرورع بازی محمدرضا خلعتبری مهاجم با سابقه سپاهان به بازیکنان تیمش روحیه داد.
* امید ابراهیمی، یعقوب کریمی، میلاد فخرالدینی و مهدی رحمتی پیش از شروع بازی به سمت حسین فرکی رفتند و از او رخصت گرفتند.
* استقبال نسبتا خوبی از حساس‌ترین بازی هفته دهم لیگ‌برتر فوتبال ایران به عمل آمده است و با وجود آنکه هنوز سکوهای خالی در ورزشگاه وجود دارد اما احتمالا تا پایان بازی این سکوها پر خواهد شد.
* فرشید اسماعیلی بازیکن تیم امید مهمترین تغییر ترکیب استقلال در این مسابقه است که پرویز مظلومی امیدوار است با حضور وی سرعت بچه ها در ضدحملات افزایش پیدا کند.
* تیم سپاهان در غیاب چند ستاره ابتدای فصل خود بازیکنان جوانی مثل حسین فاضلی و محمد روشندل را در ترکیب خود به میدان فرستاده است.
* پیراهن دروازه بان های دو نیم سبز رنگ است که این موضوع طبق قانون نباید انجام بشود. هم مهدی رحمتی و هم شهاب گردان امروز با پیراهن های سبز رنگ در زمین بازی می کنند که این کمی عجیب است.
* از بین بازیکنان استقلال یعقوب کریمی و امید ابراهیمی و مهدی رحمتی سابقه حضور در جمع سپاهانی ها را دارند. در صورت حضور خسرو حیدری در این مسابقه او هم به این جمع می‌ پیوست.
* زمین فولادشهر با خط‌کشی‌های تازه سروشکل متفاوتی به نسبت گذشته یافته است اما از نزدیک مشخص است که با وجود تلاش مسوولان این ورزشگاه زمین تحمل مسابقات پیاپی لیگ‌برتر را ندارد.
* شاهین حاج بابایی داور این مسابقه در ابتدای بازی بازیکنان را به رعایت بازی جوانمردانه تشویق کرد.
* گزارش این مسابقه حساس به غلامرضا دادخواه گزارشگر اصفهانی سپرده شده است.
* در دقیقه 30 بازی فوزیل موسی‌اف خطای بدی روی امید ابراهیی انجام داد که این مساله باعث شد بازیکنان دو تیم با هم درگیر شوند. البته مهدی رحمتی خیلی زود وارد ماجرا شد و بازیکنان دو تیمم را آرام کرد. داور هم با یک کارت زرد فوزیل موسی اف را جریمه کرد.
* در دقیقه 58 میلاد فخرالدینی روی حسین فاضلی خطا کرد و این موضوع باعث شد بازهم بازیکنان دو تیم دقایقی با هم درگیر شوند. البته داور در این صحنه کارت زردی به بازیکنان تیمش نشان نداد.

 

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط ی دوست در تاریخ 7 سال پیش و 19:24 دقیقه ارسال شده است

تبریک..... خیلی عاااالی بودشکلک


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
درباره ما
Profile Pic
سایت تفریحی کمپین با آدرس www.campin.ir در سال 1394 با هدف ایجاد مکانی سالم در فضای مجازی شروع به کار کرد. امیدواریم با حمایت از سایت کمپین به پیشرفت ما کمک کنید و انگیزه ما را برای فعالیت افزایش دهید. منتظر نظرات خوبتان هستیم.
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نویسندگان
  آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 860
 • کل نظرات : 298
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 101
 • آی پی امروز : 12
 • آی پی دیروز : 17
 • بازدید امروز : 49
 • باردید دیروز : 27
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 2
 • بازدید هفته : 49
 • بازدید ماه : 412
 • بازدید سال : 15,665
 • بازدید کلی : 3,937,515
 • کدهای اختصاصی
  اخبار جدید,عکس جدید بازیگران,اس ام اس,بیوگرافی,کلیپ جدید,آهنگ,فیلمسایت تفریحی کمپین | Campin.IR|.سایت عاشقانه,سرگرمی,خنده دار,ضد دختر,ضد پسر,مجله خبری,تفریحی,پرتال تفریحی,پرتال سرگرمی,پاتوق خنده,عکس های بازیگران,عکس های خنده دار,عکس های عاشقانه,اخبار سینما,اس ام اس جدید,مدل لباس,آرایش,فال و طالع بینی,پزشکی,ازدواج,رژیم و تغذیه,مطالب طنز.بزرگترین سایت تفریحی و سرگرمی ایرانی , اخبار ایران و جهان , بیوگرافی , ورزش , شعر , فال , لطيفه هاي خنده دار , مذهبی , عکس خنده دار و دوربین مخفی.کدهای پیشواز جدید ایرانسل و همراه اول.