Code Center سوتی وحشتناک همسر فوتبالیست معروف باعث خشم هواداران شد
azamtala
ارسالی ها : 72
عضویت : 19 /1 /1392
تشکر ها : 1
تشکر شده : 2
سوتی وحشتناک همسر فوتبالیست معروف باعث خشم هواداران شد

همسر مهاجم جوان شیاطین سرخ با سوتی‌های وحشتناکی که داد، هواداران یونایتد را به خشم آورد و شوهرش را در وضعیت بسیار بدی قرار داده است.
منچستر یونایتد در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس پیروزی ارزشمندی به دست آورد و موفق شد که در ورزشگاه خانگی واتفورد با نتیجه 2 بر یک به پیروزی برسد.
همسر آنتونی مارسیال ، مهاجم شیاطین سرخ، او را در شرایط بسیار بدی قرار داده است. او قبل از دیدار یونایتد برابر واتفورد در صفحه اینستاگرام خود برای همسرش آروزی موفقیت در این دیدار کرد، این درحالی بود که این ستاره جوان فرانسوی نتوانست به خاطر آسیب دیدگی تیمش را همراهی کند.
بدتر اینکه همسر آنتونی مارسیال عکس ورزشگاه امارات را به جای اولدترافورد منتشر کرد که این باعث شد تا بسیار او را مسخره کنند و همسرش در شرایط بدی قرار بگیرد. البته او خیلی سریع به سوتی وحشتناکش پی برد و آن عکس را حذف کرد.
آنتونی مارسیال در فصل جابجایی تابستانی با 36 میلیون پوند به شیاطین سرخ پیوست. این بازیکن جوان فرانسوی خیلی سریع در تیم جدیدش جا افتاد و بازی های درخشانی را به نمایش گذاشته است. او یکی از بهترین های یونایتد در فصل جاری بوده است، اما نتوانست در دیدار برابر واتفورد تیمش را همراهی کند چرا که در دیدار تیم ملی فوتبال فرانسه برابر انگلیس که چند روز پیش برگزار شد آسیب دید.

ایسنا
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :