Code Center جزئیات کتک زدن پزشک، پرستار و زن باردار در بیمارستان سوسنگرد - پاسخ 8
partchoob
ارسالی ها : 3
عضویت : 4 /5 /1398
محل زندگی : esf
تشکر ها : 6
تشکر شده : 7
8 RE جزئیات کتک زدن پزشک، پرستار و زن باردار در بیمارستان سوسنگرد
جمعه 04 مرداد 1398 - 13:07

رنگ‌های مایل به سفید:
دکوراسیون اتاق کودک
رنگ‌آمیزی دیوارها با رنگ سفید باعث می‌شود که اتاق بزرگ‌تر به نظر برسد. اما اگر رنگ سفید موردعلاقه‌ی شما نیست و در نظر شما بسیار مطلق و درخشان است می‌توانید از رنگ‌های جایگزین نزدیک به رنگ سفید(مثل کرم ، زرد کمرنگ و خاکستری)استفاده کنید.این آشپزخانه به خاطر دیوارهای سفید و قفسه‌های دیواری و کابینت‌های سفید، بسیار زیبا و بزرگ به نظر می‌رسد.
ورق ام دی اف
خاکستری در بین طراحان یک رنگ محبوب است و گرایش آنها امروزه به تناژ رنگ های خاکستری مایل شده است.این رنگ ها را می توانید با رنگ های تند و رو شن دیگری مثل سبز و آبی ترکیب کنید تا فضا زیبا تر به نظر بیاید.
کشوهای سازمان‌دهی کننده:
قیمت کمد بچه ام دی اف
تمیز و مرتب کردن آشپزخانه ،نیمی از مسیر برای بزرگ‌تر نشان دادن کابینت آشپزخانه کوچک اما مدرن شما است.پیشخوان آشپزخانه‌ی خود را تمیز نگه‌دارید و کابینت‌ها را مرتب کنید.
این کشوهای سازمان‌دهی کننده ،تمام وسایل شما را مرتب و سرجای خود قرار می دهد،وسایل شما با این روش جای زیادی را اشغال نخواهد کرد و دسترسی به آن‌ها آسان‌تر می‌شود. در کمدها و کابینت ها از سبدها برای جدا کردن مواد غذایی استفاده کنید.
به نور اجازه‌ی ورود به درون را بدهید.

هر چه قدر که می‌توانید پنجره‌ها را بازکنید و اجازه دهید تا نور طبیعی وارد آشپزخانه شود.پنجره‌های باز، فضای دید را گسترده‌تر می‌کند و باعث می‌شود اتاق بزرگ‌تر به نظر برسد. وسیله‌های زیبا و برازنده‌ای را برای جلوه‌ی بیشتر آشپزخانه‌ی خود ، به فضا اضافه کنید.

نور آفتابی که از پنجره به داخل می تابد گرما و صمیمت را به خانه می آورد. اگر بتوانید یک میز کوچک در کنار این پنجره پر نور قرار دهید قطعا یک فضای خوب برای دورهمی های خانوادگی خواهید داشت
انبار ( فضای ذخیره‌سازی ) عمودی:

فضا و ذخیره‌سازی یک چالش همیشگی برای خانه‌های کوچک است .خلاقیت به خرج دادن برای سیستم ذخیره‌سازی باعث می‌شود از هر اینچ که در اختیار شماست بهترین استفاده را ببرید. کشوهای عمودی برای استفاده از فضای خالی بین کابینت‌ها ، دیوارها و وسایل شما هست. قرار دادن یک کشوی عمودی کنار گاز برای جاسازی ادویه ها می تواند ایده عالی باشد تا همهخ چیز برای پخت و پز به سهولت در دسترس شما قرار بگیرد
کشوهای کوچک و کاربردی برای آشپزخانه:

کابینت آشپزخانه کوچک می‌تواند با کشوهای مناسب بزرگ‌تر به نظر برسد.این کشوی کوچک اما کامل و کاربردی فضای ذخیره‌سازی بیشتری را ایجاد می‌کند و مطابق با آخرین مد است.

از چوب ها برای سازماندهی و فضا سازی در این کشو ها استفاده کنید. و البته که آنها را سنگین نکنید
آویزهایی به شکل قلاب یا چنگگ:

دیوار ها نیز فضای خوبی برای ذخیره سازی هستند، به جای آویزان کردن عکس یا وسایل تزیینی قلاب هایی را به دیوار آویزان کنید تا فضای ذخیره سازی را به آشپزخانه ی شما اضافه کند و به مرتب شدن آشپزخانه شما کمک کند.
رنگهای زندگی بخش:

اگر آشپزخانه ی شما این قدر رنگی ، سرزنده و با روح باشد دیگر چه کسی راجع به سایز کوچک آن انتقاد خواهد کرد؟
فضای بالایی را خالی کنید ، با این کار فضای دید رو به بالا گسترش می یابد و فضایی باز برای نفس کشیدن ایجاد می شود.از کاشی های رنگ روشن و رنگی استفاده کنید. روی دیوارها قفسه های باز بزنید و از گلدان و ظروف رنگی استفاده کنید.
قفسه های دیواری کاربردی :

قفسه های دیواری بهترین راه ذخیره سازی در فضا های شلوغ می باشد .برخلاف کابینت ها ، قفسه های باز فضایی منعطف برای ذخیره سازی و گزینه ای برای مرتب شدن وسایل بدون مختل شدن فضا ارایه می دهد.
خطوط مرتب قفسه ها بدون (دوربندی) بسیار مدرن است و جلوه ای مرتب دارد. شما از این قفسه ها می توانید برای قرار دادن ظروف دم دستی
از گوشه ها نهایت استفاده را ببرید.

کابینتهایی که در گوشه ها وصل می شوند، ولی دسترسی به آنها دشوار است، هنوز بدون کاربرد هستند و از آنها استفاده نمی شود.کابینتهایی را در گوشه ها نصب کنید که بدون فشار و کشش بتوانید به وسایل دسترسی داشته باشید و بتوانید وسایلتان را به سادگی بردارید.
کشو های چرخ دار آشپزخانه:
طراحی دکوراسیون داخلی
هر آشپزخانه ای به کشو نیاز دارد ، اما اگر فضای شما شلوغ است می توانید از این گزینه استفاده کنید.کشوی چرخ دار بهترین راه حل برای آشپزخانه ی شما است. زمانی که به آن کشو نیاز دارید آن را بیرون بیاورید و زمانی که به فضای خالی نیاز دارید آنها را به گوشه ای هل بدهید.
کلام آخر :

فضای آشپزخانه های امروزی تقریبا کوچک است.و فضا سازی برای جا دادن همه وسیله ها به یک چالش برای طراحان و خانواد ها تبدیل شده است. اینکه شما نکته ها و ایده های مد و به روز را بشناسید و از آنها برای دکور بندی استفاده کنید شما را هنگام جا به جایی و یا حتی تعویض کابینت آسوده خاطر کند. از رنگ های روشن استفاده کنید و قفسه های باز را فراموش نکنید. هر گوشه ای میتواند یک کشو یا یک قفسه داشته باشد.به همه زوایا دقت کنید تا بهترین نتیجه را بگیریدطراحی کابینت آشپزخانه مدرن با ایده های شیک و کاربردی

کابینت آشپزخانه یکی ازمهم ترین وسایل و اجزاء در درون هر خانه ای است که از نظر بصری و کارکردی نقش مهمی را در دکوراسیون داخلی آشپزخانه ایفا می کند. در این بخش تصاویری زیبا از طراحی کابینت آشپزخانه را مشاهده خواهید کرد.

در هنگام طراحی کابینت نباید آن ها را منحصرا اجزایی برای قرار دادن وسایل بدانید بلکه باید به جزییات دیزاین کابینت ها دقت کنید تا بتوانید دکوراسیونی متفاوت و ایده آل را در فضای آشپزخانه تان بوجود آورید.

اگر شما می خواهید در دکوراسیون منزل خود تغییراتی را بوجود آورید عوض کردن طرح و مدل و رنگ کابینت ها می تواند بهترین ایده برای تغییر دکوراسیون داخلی منزل تان باشد برخی اوقات ایجاد تغییر و تحولات در طراحی کابینت ها آن چنان نتیجه دلچسبی را به شما می دهند که ممکن است از تغییر دادن بقیه فضای منزل خود صرف نظر کنید.

در هنگام دیزاین کابینت آشپزخانه بهتر است همواره از دو رنگ مکمل استفاده کنید تا بتوانید دکوراسیون متفاوت و شیکی را در درون فضای آشپزخانه خود بوجود آورید.

بهتر است برای آشپزخانه های کوچک و فاقد نور از ترکیبی از رنگ های سرد و گرم استفاده کنید. استفاده از رنگ های قرمز و آبی کاربونی و هر گونه رنگ بسیار تند و زننده برای کابینت به زودی دل شما را می زند و ممکن است دیگر در فضای آشپزخانه تان احساس راحتی و آرامش نکنید.
آیا از ایده های مدرن برای طراحی کابینت آشپزخانه خلاقانه استفاده کردید؟

در طراحی کابینت آشپزخانه خلاقانه دیوایر یا جداکننده های کشو، قوطی های سطل زباله زیر کابینت ظرفشویی، یا طبقه بندی کشوها و طراحی جای لیوان و سایر ظروف در آن ها، از اهمیت زیادی برخوردار است.

در طراحی تخصصی دکوراسیون داخلی منزل می توان پیشنهادها و ایده های سفارشی زیادی را دقیقا مطابق با سبک زندگی و لایف استایل مشتری و اصول زیباشناسی مطرح کرد تا سبک درستی برای پیاده سازی انتخاب شود.

با تغییر در سبک زندگی علیرغم تفاوت سبک طراحی دکوراسیون داخلی منطبق بر شرایط زندگی هر فرد، می توان گفت که ایده های خلاقانه و هوشمند در سبک دکوراسیون داخلی مدرن، برای همگی کارآمد و مفید هستند.

در اینجا ۶ ایده برای طراحی کابینت آشپزخانه خلاقانه جهت نظم بخشیدن به فضا و استفاده بهینه را مطرح می کنیم. جالبی طراحی کابینت آشپزخانهخلاقانه در این موضوع است که تمامی افراد به آن علاقه زیادی دارند و همیشه مورد استقبال قرار می گیرد

استفاده از جعبه های دو قسمتی با یک سینی برای چیدمان

در طراحی کابینت آشپزخانه خلاقانه یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه کرد، نظم و ترتیب چیدمان تمامی لوازم است. این نظم باید در چیدمان مواد غذایی، ادویه جات، ظروف، لیوان ها تا سایر موارد به شکلی خلاقانه و هوشمند، رعایت شود.
کابینت ام دی اف براق
به طور مثال میتوانید برای چیدمان مرتب ظروف ادویه، نمکدان ها و دمنوش ها که از همه آن ها در طول روز استفاده می کنید، از جعبه های دو قسمتی استفاده کنید و با یک سینی کوچک همه آن ها را از یکدیگر تفکیک کنید. البته این کار برای زمانی است که قصد تغییر در طرح کابینت آشپزخانه را دارید.

اما اگر به دنبال ایده های جدید برای خلاقیت در کابینت سازی هستید، باید در همان طرح اولیه برای تمامی موارد قسمت های جداگانه ای در نظر بگیرید.

می توانید این طبقه بندی را قفسه های یخچال و فریزر نیز انجام دهید

طبقه بندی کشوها و قفسه ها

زمانی که قصد چیدمان لوازم آشپزی را دارید، اصولا مجبور می شوید تا قابلمه، ماهیتابه و درب ظروف را بر روی یکدیگر قرار دهید. به همین دلیل چیدمان ظروف و کابینت آشپزخانه خیلی سریع نامرتب و بی نظم می شود.

با طبقه بندی کشوها و قفسه ها در طراحی کابینت آشپزخانه خلاقانه می توانید به راحتی در زمان چیدمان یا استفاده از ظروف، بدون اتلاف وقت علاوه بر نظم بخشیدن به فضای داخلی شلف ها، تمامی ظروف را بیابید.

طبقه بندی قفسه ها همچنین در طراحی کمد دیواری، اتاق لباس، لاندری روم نیز باعث افزایش نظم و جداسازی راحت تمامی لباس ها از یکدیگر می شود. می توانید این طبقه بندی را در یخچال یا محل نگهداری مواد غذایی نیز انجام دهید

استفاده از قفسه یا سبدهای کشویی در طبقه های زیر سینک کابینت

همه ما تمایل به تمیزی کفپوش آشپزخانه از اشیا، ظروف آشپزی، سطل زباله و سایر لوازم مصرفی در فضای داخلی آشپزخانه را داریم.

زمانی که ما قصد نوسازی یا تغییر طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک را داریم، باید حتما یک قسمت مناسب در طراحی کابینت آشپزخانه خلاقانه برای قرار دادن سطل زباله در نظر بگیریم. نمی توانیم در طراحی کابینت آشپزخانه کوچک فضایی را که می توانیم به نگهداری سایر لوازم اختصاص دهیم را برای یک سطل زباله در نظر بگیریم.

برای حل این مشکل می توان از یک سطل زباله کشویی در فضای خالی زیر سینک استفاده کرد. برای ایجاد نظم در فضای طراحی دکوراسیون آشپزخانه می توانید یک سطل زباله کشویی دو طبقه و برای جلوگیری از دیده شدن، در قسمت زیرین سینک ظرفشویی استفاده کنید. همچنین می توانید از یک سطل زباله کوچک که قابل آویزان کردن در قسمت داخلی پشت درب کابینت است استفاده کنید.

حتما از سطل زباله درب دار استفاده کنید تا از پخش بوی نامطبوع مواد غذایی دور ریز در آشپزخانه جلوگیری شود.

می توانید از ایده های قفسه بندی در طراحی دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی نیز استفاده کنید. با اینکار علاوه بر ایجاد نظم در فضای حمام می توانید تمامی موارد مورد نیاز خود را به راحتی در اختیار داشته باشید

طراحی قفسه های کشویی برای کابینت آشپزخانه

برای استفاده بهینه از تمامی فضای موجود در طراحی کابینت آشپزخانه خلاقانه می توانید برای تمامی طبقه ها از قفسه های کشویی که هر یک به صورت جداگانه قابلیت بازشدن دارند، استفاده کنید. با باز کردن کشو می توانید به راحتی تمامی لوازم داخل قفسه و کشو را ببینید و به این ترتیب با دسترسی بسیار آسان، وسیله مورد نظر خود را انتخاب کنید.

این روش کمک زیادی برای جلوگیری از گم شدن لوازم یا دور بودن از دسترس در مواقع ضروری می کند

ساخت قفسه دسته بندی شده برای ظروف غذا

همه ما در چیدمان ظروف غذایی پلاستیکی یا دارای درب داخل کابینت آشپزخانه و یافتن راحت آن ها به مشکل خوردیم. اگر شما نیز جز افرادی هستید که به وفور از ظروف غذایی پلاستیکی استفاده می کنید، می توانید یک قفسه زیبا و منحصر به فرد برای نگهداری از آن ها طراحی کنید. به این ترتیب علاوه بر زیبایی، شکل مرتب و استفاده مناسب از فضا، به راحتی می توانید از ظروف استفاده کنید.

یکی از دلایل نظم ترتیب در فضای داخلی آشپزخانه به ظروفی که مواد غذایی را در آن ها نگه می دارید، بستگی دارد. به همین دلیل در اختیار داشتن ظروف کافی و استفاده درست از آن ها برای نگهداری مواد خوراکی اهمیت پیدا می کند.
دکوراسیون تلویزیون دیواری
به طور مثال اگر یک فضای کوچک در فضای داخل آشپزخانه در اختیار دارید که دیگران نمی توانند به راحتی آن را ببینند می توانید با ایده های مدرن در طراحی کابینت خلاقانه آشپزخانه از این فضا نیز به بهترین شکل استفاده کنید.

قفسه بندی این فضا و در نظر گرفتن فضای کافی برای تمامی مواد اولیه لازم به صورت جداگانه علاوه بر نظم و زیبایی، دسترسی را آسان می کند. طراحی قفسه ای جداگانه برای روغن ها، شکر، نمک، برنج، مواد غذایی، ادویه ها و کتاب ها و سایر موارد می تواند سبکی منحصر به فرد در طراحی دکوراسیون آشپزخانه ایجاد کند.

می توانید این قفسه ها را بدون ویترین، درب یا شیشه طراحی کنید تا جلوه ای متفاوت ایجاد کنید

طراحی داخلی منزل


میز کنفرانس چیست؟

اتاق کنفرانس محلی برای گفتگو و تبادل‌نظر است. اتاق کنفرانس یکی از ملزومات هر اداره و شرکتی است که قصد همکاری با شرکت‌های دیگر را دارد. همچنین برگزاری جلسه میان کارکنان شرکت نیاز به یک مکان مجزا دارد.

انواع میز کنفرانس
میز کنفرانس با پذیرایی
میز کنفرانس بدون پذیرایی
میز کنفرانس با طراحی خاص
مدل های میز کنفرانس

میز های کنفرانس‎‌‌ نیز همچون سایر وسایل موجود در شرکت ها در شکل و طرح‎‌‌های گوناگون عرضه می‎شوند و اغلب از جنس MDF، چرم، شیشه‌‌، آلومینیومی و ترکیبی می‎باشند.

میز‌‌های کنفرانسی که از جنس شیشه هستند قابل استفاده به عنوان میز اداری نیز می‎باشند. یک نکته مهم اینکه، برای جلسات و کنفرانس‎‌‌های بسیار رسمی بهتر است از میز کنفرانس ترکیبی یا غیر شیشه‌ای استفاده شود که مخصوص و ویژه جلسات باشند و برای امر دیگری استفاده نشوند.

در میزهای کنفرانس‎‌‌ MDF باید تمامی اصول طراحی و نصب قطعات و اجزا رعایت شود. نکات مهمی در ساخت و تولید میز های کنفرانس‌‌ چوبی و MDF، استفاده از چسب‎‌‌های مرغوب برای متصل کردن قطعات می‎باشد که دوام میز را تضمین کند
دکوراسیون داخلی مغازه

اندازه و شکل میز کنفرانس

اندازه ای که برای میز کنفرانس انتخاب می شود، بر اساس طول و عرض اتاق کنفرانس می باشد و یا براساس تعداد حاضرین در جلسه و نحوه برگزاری کنفرانس مشخص می‎شود. بدین معنا که اگر تعداد افراد حاضر در جلسه بیشتر از 70 -80 نفر است، بهترین انتخاب برای میز کنفرانس، شکل دایره یا بیضی می‎باشد که تمامی افراد بر یکدیگر اشراف داشته باشند و بتوانند بطور رو در رو با یکدیگر بحث و تبادل نظر کنند.

ارتفاع میز کنفرانس:

ارتفاع میز کنفرانس باید متناسب با قامت یک فرد معمولی باشد. در صورتی که هنگام ساخت، پایه ها بیش از حد بلند طراحی شود، مهمانان زمان نشستن و پذیرایی با مشکل مواجه می شوند. کوتاه بودن میز کنفرانس هم به معنای خم شدن مهمانان است که چندان خوشایند نیست

آخرین نکته

برای انتخاب میز کنفرانس مناسب نور پردازی مناسب می باشد که باید به آن توجه داشته باشید . زیبایی یک میز کنفرانس مناسب به نور پردازی آن می باشد که امری بسیار مهم برای طراحی دکوراسیون اداری و منزل می باشد. اتاقهای کنفرانس باید از نور کافی برخوردار باشند، بهترین نور برای یک اتاق کنفرانس، نور طبیعی غیرمستقیم، و یا نور مصنوعی است.

هر آنچه در خصوص میز کنفرانس مدرن باید بدانیم

ادارات، شرکت‌ها و سازمان‌ها به واسطه فعالیت‌هایی که دارند مجهز به انواع مبلمان با کاربردی خاص و ویژه هستند. در این مکان‌ها شاهد میزهای متفاوتی مانند میز مدیریت، میز اداری، میز کنفرانس مدرن و ... هستیم. همان گونه که از اسم این نوع از میزها مشخص است هر کدام مربوط به شخص و بخش خاصی می‌باشد. وجود میز کنفرانس مدرن برای همه موسسات و ادارات و مراکزی که مشغول به فعالیت هستند ضروری و واجب بوده و نمی‌توان از آن چشم پوشی کرد. یک میز کنفرانس مهم در یک اداره و ارگان می‌تواند گویای بسیاری از ویژگی‌های آن مجموعه باشد. پس در انتخاب و خرید آن باید نهایت سعی و دقت را به کار برد تا انتخابی درست و اصولی داشته باشیم. در این مقاله سعی داریم تا توضیحات جامع و کاملی در خصوص میز کنفرانس، انواع آن و نکات قابل توجه در هنگام خرید این میز در اختیار شما قرار دهیم.
میز کنفرانس مدرن:

دکوراسیون اداری لاکچری
به طور کلی بخشی از فضای یک اداره و یا سازمان به میز کنفرانس تعلق دارد. معمولاً این فضا به اتاق کنفرانس معروف است. از میز کنفرانس برای برگزاری جلسات مهم و کنفرانس ها و دیدار با مشتریان و یا حتی برگزاری کلاس‌های آموزشی استفاده می‌شود. معمولاً صاحبان مشاغل و مدیران برای تهیه میز کنفرانس به دلیل اهمیت آن نهایت دقت و وسواس را به خرج داده و بهترین و مناسب‌ترین نمونه را برای اتاق کنفرانس خود تهیه می‌کنند. میز کنفرانس مدرن هم به مراتب خیلی با کیفیت‌ تر و از نظر ظاهر نیز خیلی شکیل‌تر از میزهای کنفرانس معمولی هستند. میزهای کنفرانس مدرن معمولاً مدلی متفاوت‌ تر از میزهای کنفرانس معمولی داشته و حتی در مدل‌های سه بعدی نیز طراحی شده‌اند. جنسی که برای ساخت میز کنفرانس از آن استفاده می‌شود ام دی اف، شیشه، چرم، آلومینیوم و یا ترکیبی از این‌ها می‌باشد. معمولاً برای شرکت‌ها و موسساتی که به تازگی فعالیت خود را شروع کرده‌اند میز کنفرانسی در سایز کوچک و برای شرکت‌های بزرگ با سابقه فعالیت طولانی میزهایی بزرگ و مدرن گزینه مناسب‌تری هستند.

اهمیت میز کنفرانس مدرن:
میز کنفرانس مدرن


معمولاً اتاق کنفرانس مهم‌ترین بخش هر سازمانی بوده و عقد قراردادها مهم و قراردادهای کاری در این اتاق انجام می‌گیرد و نما و ظاهر این اتاق در نگاه اول بسیار تأثیر گذار بوده و می‌تواند در جذب و جلب مراجعه کنندگان تأثیر بسزایی داشته باشد در هنگام خرید به جنبه زیبایی آن نیز توجه داشته باشید و این زیبایی به گونه‌ای باشد که هر بیننده‌ای را خیره کند از این رو انتخاب مبلمان اداری مناسب در این اتاق از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. میز کنفرانس مدرن حتماً باید مطابق با استانداردهای تعیین شده باشد تا کاربران و استفاده کنندگان از آن در زمان استفاده با مشکل مواجه نشوند. اگر در اتاق کنفرانس خود از ویدئو پروژکتور نیز استفاده می‌کنید طراحی و مکان میز کنفرانس مدرن باید به صورتی باشد که استفاده کننده به راحتی بتواند به قسمت دیداری دست پیدا کند. این امکان وجود دارد که کاربران استفاده کننده از میز کنفرانس مدرن شاید نیاز به کابل شبکه و یا برق داشته باشند این موضوع را نیز حتماً مورد توجه قرار دهید. میز کنفرانس به دلیل اینکه افراد استفاده کننده از آن با یکدیگر در حال تعامل هستند باید به گونه‌ای طراحی شود که افراد روبروی یکدیگر بنشینند و به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. طراحی داخلی

کاربرد میزکنفرانس مدرن:


برگزاری همایش‌ها و جلسات
انجام مذاکرات و عقد قرارداد با شرکت‌ها و سازمان‌ها
برگزاری جلسات گروهی در داخل شرکت‌ها و سازمان‌ها
برگزاری کلاس‌های آموزشی
انواع میز کنفرانس مدرن: انواع فایل چوبی
معمولاً میزهای کنفرانس را بسته به کاربردی که دارند انتخاب و خریداری می‌کنند. کارایی میز اولین اولویت انتخاب در تهیه آن می‌باشد. میزهای کنفرانس را از لحاظ کاربرد به 3 دسته تقسیم بندی می‌کنند.

میز کنفرانس با پذیرایی
میز کنفرانس بدون امکان پذیرایی
میز کنفرانس با طراحی و مدل خاص

اندازه و مدل میز کنفرانس مدرن:


در هنگام خرید میز کنفرانس مدل باید به نکات زیر توجه داشت.

اندازه میز کنفرانس مدرن خریداری شده باید متناسب با فضایی باشد که قرار است در آن محل قرار داده شود. سعی کنید از میزهای بیضی و یا مستطیل شکل برای اتاق کنفرانس خود استفاده کنید و به تناسب ارتفاع میز کنفرانس و صندلی کنفرانس دقت کنید. معمولاً اندازه میز کنفرانس از 2 متر تا چندین متر بنا به کاربرد و درخواست مشتری تهیه می‌شود.
میز کنفرانس باید به گونه‌ای خریداری شود که در صورت پذیرایی از مهمانان فضای لازم برای پذیرایی را داشته باشد.
در هنگام خرید میز کنفرانس مدرن باید به رنگ آن نیز توجه داشت. رنگ انتخابی باید با نور سالن و مکان میز کنفرانس متناسب باشد. رنگ‌های تیره معمولاً از ارجحیت بالاتری برخوردار هستند. ولی اگر طراحی و رنگ اتاق کنفرانس شما تیره می‌باشد از میزهایی با رنگ روشن در این بخش استفاده کنید.
بلند یا کوتاه بودن پایه‌های میز کنفرانس مدرن می‌تواند برای استفاده کنندگان از آن ایجاد مشکل کند. ارتفاع استاندارد برای میز کنفرانس مدرن 75 سانتی متر است که به این نکته باید توجه داشت.
جنس و کیفیت میز کنفرانس مدرن: معمولاً جنسی برای میز کنفرانس مناسب می‌باشد که از جنس ام دی اف با روکش ملامینه و یا روکش فرمیکا باشد. چون این نوع روکش‌ها از استحکام و کیفیت بالایی برخوردار هستند. و در نگاه اول جنس و کیفیت میز کنفرانس برای همگان قابل درک و تشخیص می‌باشد.


ویژگی های یک میز کنفرانس عالی برای جلسات طولانی

میز کار اداری

آیا به دنبال میز کنفرانس برای جلسات طولانی هستید؟ شما می توانید با خرید بهترین و شیک ترین میز کنفرانس تغییر بزرگی را در دکوراسیون و چیدمان اتاق و سالن کنفرانس خود داشته باشید. برای خرید همین حالا از وب سایت اینترنتی ما اقدام کنید.


خصوصیات میز کنفرانس

میز کنفرانس یکی از مهمترین و ضروری ترین لوازم و وسایل مورد نیاز اتاق و سالن های کنفرانس می باشد که در طرح ها و اندازه ها بسیار متفاوت و زیبایی طراحی و تولید می شوند. شما هیچ اتاق کنفرانس پیدا نخواهید کرد که میز کنفرانس نداشته باشد تنها چیزی که ممکن است توجه شما را به سوی خود جذب کند طرح ها و ابعاد متغیر آن خواهد بود. امروزه بسیاری از شرکت ها در حوزه تولید و طراحی انواع بسیار مختلف میز کنفرانسی فعالیت می کنند و سعی بر آن دارند تا شیک ترین و زیباترین میز کنفرانس را تهیه و طراحی کنند. میز کنفرانس نشان از قدرت و عظمت گروهی بودن و تصمیم گیری های بلند مدت برای به دست آوردن سودهای کلان میباشد و به همین دلیل طراحان این میزها از مرغوب ترین چوب و طراحی های بسیار منحصر به فرد استفاده می کنند. امروزه بسیاری از مدیران شرکت ها به دنبال میز کنفرانس برای جلسات طولانی خود هستند و می خواهند میزی را انتخاب کنند که با هدف تشکیل گردهمایی مدیران هماهنگی لازم را داشته باشند. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد میز کنفرانس برای جلسات طولانی و خرید آن توضیحاتی را برای شما عزیزانی که به دنبال میز کنفرانس مناسب برای جلسات طولانی هستید ارائه دهیم.


میز کنفرانس برای جلسات طولانی

امروزه از میز کنفرانس در کلاس های درسی و کلاس های برای گردهمایی دانشجویان برخی از دانشگاه ها نیز استفاده می شود که استاد و دانشجویان در یک سطح واقع شده و به راحتی به تبادل اطلاعات و دانش می پردازند. میزهای کنفرانس در طراحی های بسیار شیک و مدرن روانه بازار میشوند که شما می توانید با توجه به علاقه و ابعادی که نیاز دارید، یکی از آن ها را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. توجه داشته باشید که انتخاب میز کنفرانس مناسب نقش زیادی را در زیبایی و شیک بودن اتاق کنفرانس شما خواهد داشت و بایستی این نکته را در نظر داشته باشید که میز کنفرانس مورد انتخاب شما با سایر چیدمان اتاق کنفرانس تان همگونی بی نظیر داشته باشید که بیشتر مدیران برای اینکه میز کنفرانس با صندلی ها و سایر چیدمان اتاق همگونی داشته باشد، اقدام به سفارش میز کنفرانس برای جلسات طولانی دارند. شما نیز می توانید با توجه به ابعاد و رنگ مدل نظر خود سفارش خود را اعلام کنید.
میز مدیریتی

توضیحاتی کلی درباره میز اداری
میز اداری از جمله لوازمات ضروری برای تمامی ادارات و سازمانها به شمار می رود. اما برخی از مدیران در انتخاب میز اداری برای شرکت خود با وسواس زیادی عمل می کنند و گاهی انتخاب میز برای آنها به سختی انجام می شود. به ویژه اگر شرکت از بخش های متعدد تشکیل شده باشد.
دکوراسیون داخلی منزل
تصور غلطی که وجود دارد این است که با وجود کارگاه های متعدد طراحی و ساخت میزهای اداری، کار سفارش و تهیه میزهای اداری بسیار آسان می باشد، در صورتیکه این کار کاملا علمی است و نیاز به تخصص و مشاوره دارد. انتخاب صحیح میز اداری برای کارکنان در بهره وری و بازده کاری آنها تاثیر مستقیم دارد.

کاربرد میزهای اداری

میز اداری برای اتاق مدیریت

اتاق مدیریت اولین قسمت یک اداره یا شرکت است که نیاز به تجهیزات خاص خود را دارد. میزی که برای این قسمت در نظر گرفته می شود، باید ویژگی های متمایزی داشته باشد. از جمله اینکه سایز و رنگ آن باید متناسب با فضا و محیط اتاق باشد. برای این منظور شرکت پارت چوب در انواع میزهای مدیریتی خود از یراق آلات برتر استفاده نموده است و باعث تفاوت و زیبایی خاصی در این نوع میزهای مجموعه شده است.

کاربری میز مدیریت مقداری متفاوت است، زیرا اصولا مدیران کارهای اپراتوری انجام نمیدهند اما قطعا ساعتهای زیادی را پشت میز سپری می نمایند و راحتی و خستگی ناپذیری از اصلی ترین نکاتی است که در انتخاب میز مد نظر قرار می دهند. پارت چوب برای محقق شدن نیاز مدیران، در میزهای مدیریتی خود به لحاظ ارتفاع و اندازه از جدیدترین استانداردها استفاده نموده است.

میز اداری برای کارکنان

میزهایی که برای اتاق کارکنان استفاده می شود، می بایست به صورت مجزا به همراه کشو و مکانی برای نگهداری اسناد مهم باشد. در این صورت از فضای اتاق استفاده بهینه می شود. همچنین باید میزهای کارکنان به گونه ای طراحی شود که سیستم کامپیوتر یا لپ تاپ براحتی بر روی آن قرار بگیرد. در صورتی که فضای کافی برای قرار دادن میزهای تکی نیست، بهترین کار استفاده از میز کار گروهی می باشد.
پارتیشن
گفتنی است که برای افزایش بیلان کاری در کارمندان رعایت اصول زیر لازم و ضروری می باشد:

فضا سازی مبتنی بر سلامت و بهداشت، ایمنی و محیط زیست
بهینه سازی مصرف انرژی
رعایت اصول ارگونومی و مهندسیمیز اداری برای اتاق کنفرانس

این میزها دارای طرح ها و رنگهای متنوعی می باشد و قابلیتهای متفاوتی دارند از قبیل:
میز پیشخوان
میز کنفرانس بدون پذیرایی
میز کنفرانس با پذیرایی
میز کنفرانس با طراحی خاص و منحصر بفردنکاتی در انتخاب میز اداری

برای انتخاب میز اداری اعم از میز مدیریتی، میز کارکنان و میز کنفرانسباید به موارد زیر توجه شود:

رنگ
سایز و اندازه
طرح و زیبایی
استحکام و دوام

میزهای ام دی اف دست مشتریان را در انتخاب موارد ذکر شده باز می گذارد و تنوع لازم را برای مشتریان فراهم می آورد. ساخت کابینت
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش

3 از partchoob به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند : ehdasgostar0 / echoob00 / sarmad1 /


پرش به انجمن :