Code Center واکنش ها به کنسرت خوانندگی هنگامه قاضیانی + عکس
واکنش ها به کنسرت خوانندگی هنگامه قاضیانی + عکس
بازدید : 242 | پنجشنبه 24 دی 1394 - 11:01
mahya
ارسالی ها : 180
عضویت : 6 /1 /1392
تشکر ها : 1
تشکر شده : 46
واکنش ها به کنسرت خوانندگی هنگامه قاضیانی + عکس
واکنش ها به کنسرت خوانندگی هنگامه قاضیانی + عکس

تصویر: http://www.dezla.ir/wp-content/uploads/2016/01/Hengameh-Dezla.ir-1-1.jpg
واکنش ها به کنسرت خوانندگی هنگامه قاضیانی + عکس

کنسرت هنگامه قاضیانی
کنسرت خوانندگی هنگامه قاضیانی و موسیقی هنگامه قاضیانی واکنش هایی داشته است. هنگامه قاضیانی طی یادداشتی به این اخبار و حواشی واکنش نشان داد. متن یادداشت او را در ادامه خواهید دید.
ماجراهای کنسرت هنگامه قاضیانی
هنگامه قاضیانی کنسرت دارد ولی بایکوت خبری است. خبرنگاران بعضی از روزنامه ها و خبرگزاری ها تصمیم گرفته اند خبرهایی را که از این بازیگر منتشر می شود، انعکاس ندهند.
ظاهرا حساسیت قاضیانی در نحوه انتشار مصاحبه هایش با یکی دو روزنامه و خبرگزاری باعث شده که این تصمیم گرفته شود. این بایکوت خبری قبل از اینکه او روی سن تالار وحدت برود، اتفاق خوشایندی نیست و شاید روی استقبال از کنسرت تاثیر منفی بگذارد.
سپهر صاحبی، تهیه کننده کنسرت قاضیانی می‌گوید: «این بایکوت کار درستی نیست. خانم قاضیانی از هنرمندان محبوب است. دوستان هر کاری می کنند، به ضرر خودشان است. چند روزنامه و یکی دو سایت مجازی اخبار را پوشش نمی دهند و این هم مشکلی ایجاد نمی کند. خبرگزاری های معتبر همه اخبار خانم قاضیانی را منتشر می کنند. البته به قدری هم کار کنسرت نو است که نیاز چندانی هم به پوشش خبر ندارد.» کنسرت قاضیانی روز شنبه ۱۹ دی ماه در تالار وحدت برگزار شد.
بعد از این ماجراها ، هنگامه قاضیانی طی یادداشتی ، به این اخبار و حواشی واکنش نشان داد . متن یادداشت او را در زیر خواهید دید :
تصویر: http://www.dezla.ir/wp-content/uploads/2016/01/Hengameh-Dezla.ir-11.jpgواکنش ها به کنسرت خوانندگی هنگامه قاضیانی + عکس
گردآوری: سایت خبری تفریحی دزلا
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :