Code Center طراحی و چاپ کاتالوگ
طراحی و چاپ کاتالوگ
بازدید : 50 | دوشنبه 12 آذر 1397 - 20:28
afrag1366
ارسالی ها : 1
عضویت : 12 /9 /1397
محل زندگی : تهران
تشکر شده : 1
طراحی و چاپ کاتالوگ
طراحی کاتالوگ حرفه ای
طراحی کاتالوگ به عنوان تبلیغی صحیح به موفقیت یک تجارت کمک می کند. هر چقدر محصول یا خدمات شما منحصربفرد باشد تا وقتی تبلیغ صحیحی نداشته باشید نتیجه ای بدست نخواهید آورد . طراحی کاتالوگ مجموعه اطلاعات از محصولات یا خدمات یک شرکت یا سازمان است که با ارائه جزئی ترین اطلاعات معرف شرکت مورد نظر است. کاتالوگ تبلیغ در زمینه تولید و تجارت وخدمات است که برای واسطه های بین مردم و شرکت ها طراحی می شود. کاتالوگ ها شامل اطلاعاتی هستند که مورد نیاز فروشنده یا واسطه است و می توان تمام محصولات یک شرکت را در یک کاتالوگ وارد کرد یا می توان کاتالوگ جداگانه ای برای مجموعه های مشابه قرار داد. مهمترین بخش کاتالوگ اطلاعات ان است که شامل قیمت ، سایز ، تعداد هر سایز ، موجودی ، تعداد موجودی هر رنگ و… می باشد. کاملا مشهود است که این اطلاعات برای واسطه است و به مشتری و عموم مردم ربطی ندارد . هر چه چاپ کاتالوگ موفق تر باشد مخاطب راحت تر برای خرید تصمیم می گیرد ، پس طراحی کاتالوگ در جذب مشتری تاثیر بسزایی دارد.
صفحه آرایی هزینه براست به همین علت به تعداد مورد نظر و محدود صرفا برای واسطه ها و عمده فروشان چاپ می شود . گرماژ کاغذ چاپ کاتالوگ عموما بالای 200 است و از کاغذ های ضخیم در این امر استفاده می شود . چاپ کاتالوگ در بیشتر موارد چاپ افست است و فقط در برخی موارد به روش دیجیتال کاتالوگ تولید می کنیم .
اصول طراحی کاتالوگ
استفاده از طراحی کاتالوگ اثر خوبی در تبلیغات و فروش محصولات دارد . کاتالوگ به شما این امکان را می دهد تا خدمات خود را با ظاهری مناسب در معرض دید مخاطب قرار دهد. مخاطبان با دیدن تصاویر و اطلاعات از محصول براحتی شما را به خاطر می سپارند. با رعایت اصول طراحی ایده ال کاتالوگ خروجی مناسب ونتیجه مطلوبی از چاپ ان خواهیم گرفت.
طراحی کاتالوگ باید به گونه ای باشد که در برگیرنده ازاطلاعات یک شرکت و سابقه ان ، اهداف آن شرکت وچشم اندازه، امکانات و تخصص ، معرفی محصولات و اطلاعات تماس و ادرس شرکت مورد نظر باشد.
گروه طراحان کاتالوگ افراگرافیگ باکادر با تجربه و متخصص اثار خلاقانه وجدید ، کاتالوگ زیبا ، ارزشمند و با قیمت مناسب در عین حال موفق را برای شما طراحی می کنند . این شرکت با استفاده از نواوری و به کارگیری افراد زبده و حاذق ایده های نو و جدیدی را پیاده سازی کرده و باعث جذب مخاطب خاص سازمان مورد نظر می شود.
در طراحی کاتالوگ متخصصان افراگرافیک به هیچ وجه کپی برداری وجود ندارد وتمامی تصاویر توسط تیم عکاسان صنعتی گرفته می شود. وقتی تصویر برای مخاطب تکراری باشد وی را جذب نمی کند واثری بر او ندارد اما وقتی عکاسان صنعتی تصاویر جدبد تهیه کنند با عکس های دیگر قابل قیاس نیست و مخاطب خاص خود را جلب می کند.
در طراحی مالتی مدیا عکس ها باید به تناسب وتوازن قرار بگیرند . در هر صفحه ای حداقل 3 عکس قراربگیرد.قرار دادن عکس ها ، مطالب به تناسب با هم همراه فونت زیبا در موفق شدن کاتالوگ تاثیر شگرفی دارد. جمله ها ومطالب نیز در جذب خواننده برای مطالعه کامل کاتالوگ نقش بسزایی دارند. در جملات نباید از اغراق استفاده کنیم . توضیحات باید کاملا صریح وروشن باشد .سایز و فونت عناوین وزیر عناوین باید مناسب باشد .
بنابراین طراحی ویژه جلد ، استفاده از رنگ و فونت مناسب و چگونگی قراردادن تصاویر و مطالب در خرید مشتری از سازمان شما بسیار تاثیر دارد و نشان دهنده ماهیت وهویت سازمان شماست. شرکت افراگرافیک با طراحی ایده ال و خلاق و مناسب تمامی اقشار جامعه همراه ضمانت کیفیت ، تعهد نسبت به تحویل به موقع کارو هزینه مقرون به صرفه بهترین شرکت برای انجام امور تبلیغاتی شماست. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت کاتالوگ و بروشور و همچنین دریافت نمونه کاتالوگ و سفارش با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش

1 از afrag1366 به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند : drminamoslemi /

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :